Christopher Schneider - bubeník

11. května 2007 v 18:23 | já
Celé jméno : Christopher Schneider,"Doom"
Místo v kapele : bubeník
Datum narození : 11. května 1966
Christoph vyrůstal mezi šesti sourozenci. Má staršího bratra a pět mladších sester. Jedna z nich, Constanze, je návrhářkou divadelních kostýmů a jednu dobu navrhovala také kostýmy Rammstein (třeba na Live aus Berlin). Jejich rodiče se rozvedli a děti žily jen s matkou. Matka i otec byli profesionální hudebníci a byli by mnohem spokojenější, kdyby Christoph hrál na nějaký klasický nástroj. Jako školák se sice věnoval trubce, ale když mu bylo čtrnáct let, dostal od svého bratra Stephana své první bicí, poskládané z prázdných plechovek. Absolvoval jen několik soukromých hodin hraní a snažil se dostat na hudební akademii (v roce 1985). Jenže ho nepřijali. Takže Schneider je vlastně skoro samouk. Vyučil se telefonním technikem, v 18 letech šel na vojnu, aby mohl studovat.
Před Rammstein hrál v kapelách "Keine Ahnung," "Frechheit", "Die Firma" a "Feeling B". Nejraději poslouchá heavymetal. Umí velice dobře anglicky, hodně se naučil tím, že poslouchal angličtinu v televizy a rádiu. Moc se mu líbí v San Franciscu. Je autorem textu "Alter Mann".
Schneider měl prý docela smůlu ve svém partnerském životě a nejspíš jej to trochu poznamenalo. Dlouhou dobu byl rozvedený, údajně by měl mít dceru. Nejnovější zprávy ale hovoří o tom, že se v květnu 2005 oženil. Jeho manželka prý pochází z Ruska a je tlumočnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama