Christian Lorenz - klávesák Rammstein

11. května 2007 v 18:24 | já
Celé jméno : Christian Lorenz,"Flake","Doktor"
Místo v kapele : klávesák,klavírista
Datum narození : 16. listopadu 1966
Flake má staršího bratra, jinak se toho o jeho dětství příliš neví. Je možné, že byl adoptován, ale není jisté, zda se toto tvrzení zakládá na pravdě. Flake mu začali říkat v době, kdy ještě ani nechodil do školy. Jmenovala se tak jedna postavička v jeho oblíbeném kresleném filmu. Na klavír začal hrát už jako chlapec a šlo mu to velice dobře. Moc si přál stát se lékařem, lákala ho chirurgie. Jenže studovat nemohl, protože nechtěl jít na vojnu. V době náboru se pokaždé dokonce schovával nebo předstíral, že je nemocný. Vyučil se nástrojářem.
Hrál v různých kapelách. Zpočátku se orientoval na blues, později ale přešel i k jiným hudebním stylům a působil třeba ve "Feeling B". Projekt Rammstein se mu nejdřív zrovna moc nezamlouval a ostatní ze skupiny jej museli přemlouvat. Tato hudba mu připadala prostě příliš drsná.
Flake dříve hodně maloval, rád fotografuje a čte. Jeho oblíbenými skupinami jsou Coldplay, Johny Cash, System of o Down, Rolling Stones nebo Placebo. Je rozvedený a má malou dcerku Annie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama