Možné novinky na tomto blogu

27. září 2007 v 13:42 | já
Možná si myslíte,že pravidelně aktualizovaný článek Rozcestík aktuálních článků tento blog kazí... Jestli-že ano,radím prostě nedívat se do rubriky oznámení a ostatní. Jediný problém je hlavní strana,kterou blog.cz sestavuje z 20 (vybral jsem 20) nejnovějších článků a tudíž se tam zobrazují i nezařazené články. Přemýšlím proto o vytvoření hlavní strany podobné www.rammstein-live.blog.cz (samozřejmě pouze přemýšlím).
Také přemýšlím o vytvoření nové sekce blogu-Emigrate,která by byla z technických důvodů na adrese www.emigratemv.blog.cz.
Další novinkou do budoucna může být malé vylepšení článků o albech Rammstein (přidání odkazů na texty a singly).
Rubrika alba byla již vylepšena o rozcestík a stejně budou brzy vylepšeny rubriky singly,členové,texty a možná i kronika (až bude hotová).
Protože blog.cz nepodporuje vkládáí většiny javascriptů,iframe a mnoha interaktivních prvků,přemýšlím o vytvoření stránky s jiným hostingem,ale stejným vzhledem,na které bych zobrazoval potřebné prvky. (Například videobannery,bannery,které lze zavřít nebo bannery,které se po přejetí myší změní v jiný banner...)
Poslední,co chci zmínit je,že tento blog má druhou adresu. Je sice s reklamou,ale je mnohem kratší... http://www.rammsteinmv.er.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já (autor) | E-mail | Web | 27. září 2007 v 16:28 | Reagovat

Jo,a chystám velice agresivní reklamní kampaň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama