anti rap a anti hip-hop

Anti Hip-Hop - další vlna

12. června 2009 v 16:08 | já
Probíhá nám tu čilá a (až na hloupé komentáře hloupých hoperů) poměrně kvalitní diskuze. Chtěl bych některé zásadní poznatky,protože mi přestává být příjemné je pořád dokola opakovat v diskuzi. Na komentáře hoperů už většinou nebudu odpovídat jinak než odkazem na tento článek. Berte ho jako absolutní nezpochybnitelnou pravdu,komentáře vyhlížející jako by ho autor nečetl klidně smažu.

Anti Hip-Hop - nová vlna

11. ledna 2009 v 15:40 | já
Shrnutí prozatímní diskuse:

Anti Hip-Hop - nová vlna

13. prosince 2008 v 15:32 | já

Anti Hip-Hop-nová vlna

15. listopadu 2008 v 10:22 | já
Rubrika stále roste,přináším některé povedené komentáře od Anti:
(některá písmena nahrazena * kvůli filtrům sprostých slov)

Anti Hip-Hop nová vlna - boj za metal

1. listopadu 2008 v 11:33 | já
Vy Hipiti - Hopíci (toto spojení na tomto webu prvně použil liveausberlin) byste už mohli přestat se svými komentáři. Nikdo tu o váš názor nestojí,jste jen menšina vě světě plném bojovníků metalu. Tím,že tu píšete si jenom děláte ostudu,na Hip-Hop jste se dali,protože máte malou inteligenci a každý váš komentář (který sice můžu smazat,ale jste občas velice směšní) my,bojovníci metalu,bojovníci světa,bojovníci za správný názor okamžitě dokážeme zesměšnit. Hip-Hop poslouchá jen pár lidí,malá komunita lidí,kterým chybí pozornost a musí se předvádět sebezostuzováním. Metal poslouchá většina,jsme všude bratři. Není místo,kde bychom nebyli. Jsme všude a čekáme. Čekáme na boj.

Anti Hip-Hop-nová vlna

11. srpna 2008 v 13:06 | já
Rubrice Anti rap a anti hip-hop se zatím daří dost dobře. O zábavu se starají hlavně zábavné komentáře odpůrců Hip-Hopu. Horší je to z komentáři lidí poslouchajících Hip-Haf. Tito Hip-Buldoci píší jenom sprosté nesmysly. I když i v jejich tuposti lze nalézt určitou zábavu,například píší:

Anti Hip-Hop obrázky a animace

31. března 2008 v 23:59 | já
Vytvořil jsem několik Anti Hip-Hopových animací. Pokud máte zájem,můžete si je dát na web nebo blog se zdrojem. Texty na animacích můžete ohodnotit v komentářích.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Anti Hip-Hop-nová vlna

23. března 2008 v 16:08 | já

Anti Hip-Hopová básnička

Hip hop je hnus,
ten, kto to počúva nemá vkus.
Recitovať každý vie,
to neznamená, že sa hudbe rozumie.
Zopár slov furt dookola,
to je horšie ako škola.
Dlhé tričko i gate
na dlhšie už nemáte???
Hudbu robiť neviete,
len sa ulievate.
Peniaze hrabete
za to, že decká nadávkami kazíte.

Anti Hip-Hop-nová vlna

24. února 2008 v 17:30 | já
Zde naleznete Anti Hip-Hopové video,ve kterém se dozvíte,jak se dělá Hip-Hop.

Odkaz na něj mi poslal jeden návštěvník tohoto webu. Takovým lidem jsme vděčni,protože bez nich by tato rubrika téměř nefungovala. Proto prosím také posílejte odkazy a materiály.

Anti Hip-Hop-aktuální dění 2

24. listopadu 2007 v 12:50 | já

Zloděj Bushido

Německý raper Bushido (už jsem o něm kdysi psal v souvislosti s jeho lží o tom,že spolupracoval s Rammstein) sprostě ukradl dvě melodie ze songů od Dimmu Borgir!
-
-
-
-
-
-

Titulek této novinky se možná zdá nesmyslný, je však zcela pravdivý a přesně vystihuje podstatu věci. Německý deník Bild totiž upozornil na fakt, že rapper Bushido ve své skladbě Mittelfingah používá melodii z Mourning Palace od Dimmu Borgir, a to bez jakéhokoliv povolení. Rapper navíc ukradl i další melodii a to ze skladby Alt Lys Er Svunnet Hen. Manažer Dimmu Borgir uvedl, že rapper skupinu nikdy nekontaktoval a jedná se tak o jasné porušení autorských práv. Vše se nyní dostane do rukou právníků, kteří se pokusí vyjednat kompenzaci a v případě neúspěchu podají žalobu.
Zajímavostí je, že s kopírováním cizích motivů měli problém i sami Dimmu Borgir. Skladba Sorgens Kammer z alba Stormblast byla téměř shodná s hudebním motivem ve staré amigácké střílečce Agony. Skladbu prý přinesl tehdejší klávesák Stian Aarstad aniž by se zmínil o tom, že ve skutečnosti nepochází z jeho hlavy. Právě z tohoto důvodu byla Sorgens Kammer na nové verzi alba nahrazena zcela jinou, i když stejně pojmenovanou skladbou.
Zde můžete shlédnout originál od Dimmu Borgir a zlodějinu od Bushida. A prosím račte sami porovnat.
1. Ukradená verze od Bushita
2. Originál od Dimmu Borgir

Anti Hip-Hop-aktuální dění

3. listopadu 2007 v 8:32
Nedávno natočila slovenská kapela Horkýže slíže klip s názvem R'n'B Soul,který má být parodií na Hip-Hop. (Zde Bernardýn,parodie na Rammstein.)
Raper Kanye West vydal v září novou desku ve stejný den jako druhý hráč hnusu 50 cent. West jej však na hlavu porazil v prodejnostin a vyhrál tak sázku: Cent se zařekl,že pokud prodá v prvním dnu prodeje méně nosičů než West,už nikdy nevydá sólové album. Hned nato zrušil část svého evropského turné. Zřejmě slovo dodrží. Kéž by,dodávám!

Anti rap a Anti Hip-Hop-pokus o novou vlnu

3. října 2007 v 15:49
Možná jste si všimli,že tato rubrika trochu upadá. Je to způsobeno tím,že nemám žádné nápady na oživení. Proto hledám náhradního redaktora pro tuto rubriku,který by mi na můj E-mail rammsteinmv-seznam.cz (místo - dejte @,kvůli bootům,kteří hledají E-mail a odesílají na něj spam) odesílal svým E-mailem,nebo formulářem návrhy článků (bez vulgárních slov,nejlépe sledujících aktuální dění),které bych podle potřeby mohl zvřejňovat.
Stejně můžete posílat odkazy na anti hip-hopové obrázky a videa.
Rubriku také podpoříte psaním komentářů (zde nebo na fóru). Budu rád,když přidáte odkazy na své blogy s podobně zaměřenou alespoň jednou rubrikou,nebo když se tady rozpoutá diskuse. Také tento web velice podpoříte odkazem ze svého webu nebo výměnou ikonek/bannerů.

Anti Bushido

4. května 2007 v 20:50 | já
Německý raper Bushido řekl: ''S Rammstein jsme nahráli píseň Vergiss uns nicht (Nezapomeň na nás),ale ještě se neví,jestli se objeví na best of.'' Neví se,jestli náhodou nelhal,ale již v minulosti rapoval píseň Amerika.

Všichni fanoušci doufají,že to není pravda a když ano,všechno R+ prodají... Rap a Hip-Hop jsou odporné a Bushido ještě odpornější... A myslím,že něco,v čem je Bushido si nezaslouží jít ani na singl (natož na best of).
 
 

Reklama