novinky

Nový Rammstein newsletter

22. listopadu 2008 v 9:45 | já
Z oficiálních stránek Rammstein přišel registrovaným nový newsletter,který si můžete prohlednout zde. Obsahuje informaci,že nové album výjde nejdříve na podzim roku 2009,první singl by mohl vyjít v létě 2009 s tour se bude konat na konci roku 2009 a začátek roku 2010. Dále obsahuje reklamu na nové zboží v Rammsteinshopu.

Christian "Flake" Lorenz má narozeniny

16. listopadu 2008 v 14:24 | já
Své 42. narozeniny 16.11. slaví klávesák kapely Rammstein Christian "Flake" Lorenz,takže blahopřejeme.

Ukázka z nového alba Rammstein

13. listopadu 2008 v 18:54 | já
Na oficiálních stránkách Rammstein se objevila ukázka bubeníkova výkonu z nového alba s tímto komentářem:

Z Henson Studia v LA nám poslal Christoph tento obrázek se slovy"... Bubeník ze sebe vydal to nejlepší" a Jacob Hellner k tomu dodal: " Měli jsme skvělý týden v Hensonu. Christoph udělal zabijáckou verzi toho tracku, takže je opravdu šťastný ze svého výkonu... posledních pár týdnů byl pod nesmírným tlakem."
Nám nezbývá než pogratulovat!
Těšíme se na "Hammersound" a doufáme ve víc.
V San Francisco.

Na video se můžete podívat přímo na stránkách rammstein.de. Mnoho fanoušků v nahrávce slyšelo smích a slova jako "Nur für mich",což by znamenalo "Jen pro mě" a odhadují,že jde o píseň "Mehr".

Novinky okolo Rammstein a nového alba

6. listopadu 2008 v 20:43 | já
Nové album

Na oficiálních stránkách Rammstein (které teď mají nový desing) se objevila informace,že (cituji rammsteinfan.cz):

Teď, když kapela skončila s předpřípravou nového alba v Berlíně, operace "Album 6" se rozbíhá plnou parou vpřed. Christoph Schneider dorazil minulý víkend do L.A., aby se střetl s Jacobem Hellnerem a produkčním týmem (momentálně Ulf Kruckenberg a Florian Ammon) aby převzali připravy nahrávaní všech nových nahrávek bubnů. Do L.A. taktéž přišli Paul a Richard. Konečně se pronajalo studio blízko San Franciska na zbytek nahrávání. Začíná se 9.listopadu 2008.

Rammstein na MTV

29. listopadu bude na MTV ve 20:00 vysílán dokument "Anakonda im Netz". Po dokumentu bude následovat hodinový pořad "Rammstein Live".

Olaf Heine - rozhovor

Fotograf Olaf Heine, který má na svědomí fotografii na coveru k Reise Reise, se 22. října zůčastnil jako host radiopořadu 1LIVE.

40ti minutový rozhovor si můžete stáhnout a poslechnout.. Od 35 minuty se rozhovor stává pro fanoušky Rammstein zajímavým!

Olaf Heine letí v listopadu do San Franciska za Rammstein do nahrávacího studia, kde bude dokumentovat jejich práci na novém albu.

Rammstein a Emigrate novinky

28. října 2008 v 21:35 | já
Christoph Schneider používá bubny Sonor

Christopher Schneider-bubeník Rammstein nyní používá výhradně bubny a vybavení Sonor. V září odjel Christopher do Auchinleck-Aue vybrat sadu a provést sérii testů.

Výstava Fuchsových

Daniel a Geo Fuchs kdysi skenovali Rammstein,kteří plavali v obřích nádržích s kapalinou a vytvářeli fotografie k albu Mutter. Při příležitosti 3. Evropského Měsíce Fotografie jsou nyní obrazy poprvé pod názvem "in liquid - CONSERVING / RAMMSTEIN" (v tekutině - konzervováni / Rammstein) vystaveny v Berlíně.

Nový emigate web

Oficiální stránky emigrate emigrate.eu mají nový design a jsou i jinak upravené

Novinky okolo Rammstein

23. října 2008 v 18:59 | já
Kolem Rammstein se v poslední době nic neděje,zde přináším několik starších malých informací:

Ženatý Flake

26. září 2008 v 7:47 | já
Flake Lorenz - klávesák Rammstein se v pátek 12. září oženil s jakousi Jenny. Svadby se zúčastnil i Till,Christopher,Paul a manažer Rammstein Emanuel Fialik.

20. výročí katastrofy na letišti Ramstein

30. srpna 2008 v 17:06 | já
Dnes,30.8.2008 uběhlo přesně 20 let od tragédie ve městě Ramstein,o které skupina Rammstein nahrála písničku a pak se podle ní pojmenovala. Více zde.


Tracklist nového alba Rammstein

20. srpna 2008 v 17:53 | já
Rammstein stále pracují na novém albu a internet se plní mnoha falešnými zprávami. Teď se objevila další (zřejmě falešná ale možná taky ne) o tom,že tracklist nového alba Rammstein bude následující:
Rammstein - Himmel

01. Raserei
02. Spieglein
03. Himmel
04. Vergib mir
05. Jagd
06. Theater
07. Vollmond
08. Bei Fuß
09. Vater
10. Tränen
11. Hölle

Obal alba:

Možný obal nového alba Rammstein

Nový newsletter Rammstein

19. srpna 2008 v 17:09 | já
Z oficiálních stránek Rammstein přišel nový newsletter,který si můžete prohlédnout zde. Obsahuje převážně reklamu na nové zboží v Rammstein shopu a na novou knihu Olafa Heineho "LEAVIN THE COMFORT ZONE",který spolupracoval s Rammstein a jehož 210ti stránková kniha obsahuje portréty mnoha hudebníků a jiných umělců,ale také několik stránek o R+. Tady si ji můžete objednat a tady si registrovat newslettery z této stránky.

Rammstein na MTV

11. srpna 2008 v 13:06 | já
Na MTV,v pořadu MTV Pulse se 23.8. budou vysílat mezi německými klipy také klipy Rammstein.

Guitar Rig 3 na novém albu Rammstein

2. srpna 2008 v 14:53 | já
Na tomto videu Paul Landers-kytarista Rammstein předvádí nový software Guitar Rig 3,který zřejmně Rammstein používají při nahrávání nového alba.

Nový Rammstein newsletter

28. června 2008 v 10:08 | já
Z oficiálních stránek Rammstein přišel nový newsletter,převážně s reklamou na Rammstein shop,kde se objevilo nové zboží. Newsletter si celý můžete prohlédnout zde,zde si můžete objednat newslettery z oficiálních stránek Rammstein a zde newslettery ze stránky rammsteinmv.blog.cz.

Richard Kruspe má narozeniny

24. června 2008 v 15:02 | já
Dnes 24.6. slaví Richard Zven Kruspe-Bernstein-kytarista Rammstein své 41. narozeniny,takže blahopřejeme.
Richardova fotka z HerzeleiduRichardova fotka z Rosenrotu

Hlasujte pro Rammstein

24. června 2008 v 14:52 | já
Na této stránce můžete hlasovat v soutěži mezi kapelami pro Rammstein. Stačí do formuláře na spodu stránky vyplnit své jméno,adresu a napsat,proč jsou Rammstein nejlepší. Ty nejlepší komentáře budou zveřejněny na K!TV,když bude hrát nějaké video Rammstein.

Nové album Rammstein 30. listopadu

20. června 2008 v 14:58 | já
V internetovém obchodě amazon.de se objevila podstránka s názvem Neues Album 2008 von Rammstein,na které je napsáno,že nové album Rammstein bude k dispozici 30. listopadu 2008 a kde si ho budete moci obědnat přes internet.

Flake Lorenz sbírá historická vozítka

16. června 2008 v 14:58 | já
Flake u historického vozítkaKlávesák Rammstein Flake Lorenz se svým kamarádem Dirkem Salomonem sbírají histrorická vozítka. Ty pak pronajímají. Mají jich přes 70. Více německy zde.

Revival Rammstein CZ mění jméno

13. června 2008 v 16:32 | já
S revivalem Rammstein CZ to vypadá špatně. Opravdoví Rammstein se rozhodli,že si nepřejí,aby se někdo jmenoval podle nich nebo vlastnil doménu www.rammstein.cz. Revival proto na hlavní straně oficiálních stránek revivalu oznámil,že revival bude přejmenován na R+CZ.
Na stránkách revivalu se nedávno objevila nová videa,na které se zde můžete podívat:

Rammstein novinky

27. května 2008 v 15:32 | já

Katharina Wagner a Rammstein

Katharina Wagner bude zřejmě spolupracovat s Rammstein,konkrétně s Tillem Lindemannem. Zřejmě se bude jednat o hudební divadlo v Teutoburger Wald. Dirigent Kristián Thielemann o tom informoval berlínský deník "B.Z" a potvrdil to i manažer Rammstein. O něco více informací se můžete dozvědět zde (v němčině).

Nové fotky Rammstein CZ

Na stránkách revivalu Rammstein CZ se v galerii objevili nové fotky,konkrétně z koncertů v polském Skarżysko-Kamienna (24.5.) a v českých Věrovanech (10.5.). Všechny registrované o tom informoval newsletter (který si můžete objednat na spodu této stránky,a pokud chcete dostávat noviny z rammsteinmv.blog.cz,registrujte se zde).

Christopher "Doom" Schneider má narozeniny

11. května 2008 v 13:44 | já
Dnes 11.5 slaví Christopher "Doom" Schneider-bubeník Rammstein své 42. narozeniny,takže blahopřejeme.
 
 

Reklama