novinky

Rammstein na Iron man

30. dubna 2008 v 14:11 | já
Kytarista Richard Kruspe a bubeník Christopher Schneider byli 22.dubna na filmu Iron man. Richard řekl,že nové album už je na to dobře a oba se nechali vyfotit s Anastasiou Zampounidis, bývalou konferenciérkou na MTV.

Rammstein v Rock One

28. dubna 2008 v 18:25 | já
Nové číslo časopisu Rock One,které vyjde 7. května ve Francii,bude obsahovat nový plakát Rammstein. Další informace budou k ispozici,jakmile časopis vyjde,zatím se můžete podívat na jeho přední obal.

Rammstein novinka

24. dubna 2008 v 14:12 | já
U příležitosti koncertu Knorkator v Berlíně mělo RA-Member možnost popovídat si s kytaristou Paulem. Ten řekl přibližnì to,že Rammstein chtějí na novém albu hrát stejnì tvrdě jako jiné kapely hrajíci metal,ale zároveň tak,aby šlo poznat,že jde o Rammstein. Paul také potvrdil datum vydání nového alba na konec roku 2008. Německý originál článku je zde.

Rammstein novinky (a making of Engel)

19. dubna 2008 v 9:36 | já
Objevil se krátký zvukový záznam,který by podle informací měl obsahovat kousek skladby Rammstein z nového alba (ale bez Tilla,takže nelze skutečně ověřit,zda je opravdu od Rammstein). Měl by se jmenovat Bock a spustíte ho kliknutím zde.

Rammstein s Emigrate novinky

10. dubna 2008 v 16:44 | já

Oliverův svátek

Své 37. narozeniny dnes slaví basák kapely Rammstein Oliver Riedel,takže blahopřejeme.

Rammstein CZ

Stránky revivalu Rammstein CZ byly pěkně aktualizovány. Přibyly třeby třeba newslettery,které si můžete objednat na spodku hlavní strany (tento web je má zde),ankety a pár dalších novinek (např. nový bubeník,shání se aktivní hudební agentura...).

Rammstein novinky

1. dubna 2008 v 18:13 | já
Till Lindemann zemřel. Rammstein se rozhodli do pozice zpěváka obsadit rapera Bushida. Zároveň oznámili,že na novém albu spolupracují s Tokio Hotel. Na konci léta s nimi pak pojedou na africké turné.

Emigrate newsletter

24. března 2008 v 18:30 | já
Z oficiálních stránek Emigrate přišel další newsletter,znovu s reklamou na Emigrate eshop. Celý newsletter si můžete prohlédnout zde.

Rammstein a Emigrate novinka

23. března 2008 v 16:10 | já
Na vysílači EinsLive se objevily veselé úpravy nejoblíbenějších hitů na trhu. Vedle jiných se tam objevila i píseň od Rammstein. Všechny naleznete zde.
Na singlu Temptation se objevily dvě nové písně,které si nyní můžete poslechnout na youtube a to I Have A Dream a Face Down.

Rammstein newsletter

21. března 2008 v 9:24 | já
Z oficiálních stránek Rammstein přišel nový newsletter,převážně s reklamou na Rammstein-shop. Píše se v něm o novém zboží a slevách. Můžete si ho prohlédnout celý zde. Newslettery z této stránky si můžete nově objednat zde.

Emigrate novinka z Newsletteru

3. března 2008 v 18:59 | já
Z oficiálních stránek Emigrate přišel registrovaným nový Newsletter. Ten potvrzuje vydání singlu Temptation na 7. března v Německu,Rakousku a Švýcarsku. Emigrate eshop byl navíc rozšířen o nové věci ke koupi. Vydání alba by měly doprovázet rozhovory v časopisech Rock Hard,Zillo a Sonic Seducer.

Rozhovory s Flakem

24. února 2008 v 17:35 | já
Objevily se dva překlady rozhovoru s Flakem. Anglicky jsou zde a zde,česky zde s zde. Jsou o tom,že Flakovi chybí DDR, o tom,jak žily punkové kapely v osmdesátých letech a o Feeling B.

Emigrate a Rammstein CZ novinky

18. února 2008 v 12:44 | já
Vydání singlu Temptation se opozdí až na 7. března. Singl se bude jmenovat Emigrate Hit-compilation. Kromě titulní písně Temptation zde najdeme předchozí dva singly My World a New York City i s videoklipy. Navíc bude obsahovat i dva dosud nevydané písně Face Down a I Have Dream.

Temptation cover

Tracklist:

1. Temptation
2. Face Down
3. I Have A Dream
4. New York City
5. My World
6. My World (Video)
7. New York City (Video)
Na stránkách revivalu Rammstein CZ se objevil odkaz na několik video záznamů z jejich koncertu. 16 videjí naleznete zde,a tři přímo tady:

Rammstein a Emigrate novinky

5. února 2008 v 18:34 | já
Rozhovor s Richardem:

Časopis Talking metal udělal rozhovor s Richardem. Mluvilo se o Emigrate (jak vznikalo první album Emigrate,kde se natáčelo...) i o Rammstein (nové album,turné...). Zde anglický záznam rozhovoru (trochu to trvá).

Promo singlu Tempation:

Třetí singl Emigrate-Temptation vyjde zřejmě už brzy,zatím je k dispozici promo s Temptation (radio edit):

FrontBackCD

Paulův svátek:

A navíc 6.2 slaví Paul Landers-kytarista Rammstein v německu svátek.

Rozhovor s Paulem na rádiu Goethe

26. ledna 2008 v 9:03 | já
Rozhovor s Paulem na rádiu Goethe je nyní zde česky (zde anglicky).

Rammstein a Emigrate novinky

16. ledna 2008 v 16:06 | já
Rozhovor s Paulem byl nyní zveřejněn písemně zde.
Na oficiálních stránkách Emigrate se objevila informace o tom,že v Austrálii vyjde Emigrate 2. února. Album bude navíc k dispozici i v limitované digipack edici se dvěma písněmi navíc. Zde si můžete tuto edici předobědnat podepsanou. Na Itunes bude k dispozici 22. ledna.

Rammstein novinky

9. ledna 2008 v 19:15 | já
Na rádiu Goethe und Kusf (San Francisko) se bude 27. ledna ve 14 hodin vyslítat rozhovor s Paulem. Tato novinka se objevila na oficiálních stránkách Rammstein.

Stránky revivalu Rammstein CZ byly aktualizovány,přibyl třeba cenník.

Till Lindemann má narozeniny

3. ledna 2008 v 15:16 | já
Zítra, 4.1 slaví Till Lindemann-zpěvák Rammstein své 45. narozeniny,takže blahopřejeme.

till lindemanntill lindemann

Rammstein a Emigrate novinky

30. prosince 2007 v 14:38 | já
Objevila se informace,že Apokalyptica vydá singl pro píseň Helden,kterou nahrála společně s Tillem (zde info,zde ukázka). Můžeme doufat,že se Till objeví v klipu.

Na oficiálních stránkách Emigrate se objevila další otravná žádost o hlasování pro Emigrate v rádiích,tentokrát však ne nahoře,ale až jako třetí.

K vánocům tentokrát bohužel nepřišel žádný newsletter z oficiálních stránek Rammstein,jako minulý rok (byla básnička).

Emigrate novinky z oficiálních stránek

14. prosince 2007 v 15:45 | já
Na oficiálních stránkách Emigrate se objevily nové informace:

(Pokud umíte anglicky),máte si na konci ledna nebo na začátku února 2008 dávat pozor na tyto časopisy:

-Brave Words Magazine
-Guitar World Magazine
-Metal Edge Magazine
-Modern Guitars Magazine
-Revolver Magazine

Singl k písni Tempation bude uvolněný ke konci ledna. Bude vypadat podobně jako první dva,bude obsahovat obě předchozí singlové písně a videa (My world a New York) a navíc dvě úplně nové písně-Face down and I have a dream.

Paul Lander má narozeniny

9. prosince 2007 v 9:33 | já
Dnes 9.12 slaví Paul Landers-kytarista Rammstein své 43. narozeniny,takže blahopřejeme.
paul landers
 
 

Reklama