novinky

Emigrate novinky

6. prosince 2007 v 14:40 | já
Na oficiálních stránkách Emigrate se objevila informace o vydání alba Emigrate v Austrálii. Mělo by to být kolem konce ledna 2008.
Video New York city bude uvolněno na Itunes 15.12. Jestli chcete poslouchat Emigrate častěji,můžete přispět k jeho vysílání na těchto (rádio) stanicích:

JTV: http://www2b.abc.net.au/votecentral/Client/Login.aspx?E=25
Triple J: http://www.abc.net.au/triplej/requests/make_a_request.htm
Channel V: http://www.channelv.com.au/V/Requests.aspx
MTV: http://www.mtv.com.au/music/
Na Triple J radiu už začali New York city vysílat.

Rammstein novinky

4. prosince 2007 v 13:39 | já
Z oficiálních stránek Rammstein přišel newsletter zaměřený na propagaci rammstein eshopu. Z oficiálních stránek Emigrate přišel podobně zaměřený newsletter na propagaci emigrate eshopu.

Na stránkách revivalu Rammstein CZ se objevil odkaz na jejich profil na bandzone (s 4 trackovým mp3 playerem) a nové video z trochu staršího koncertu.


Rammstein a Emigrate novinky

23. listopadu 2007 v 15:00 | já
Brzy, téměř přesně rok po vydání DVD Volkerball, bude německá MTV vysílat několik Rammstein speciálů (zde trochu větší info německy):

27.11. 5:30 - 6:00 MTV Tracks: Rammstein
27.11. 8:10 - 10:00 MTV Live Special + Dokumentation "Anakonda im Netz"
28.11. 4:30 - 6:00 Rock TRL (Sondersendung 80min) Rammstein!! (opakování: 29.11. 12:30 - 2:00)

V mnichově se konala (16.11.) soutěž DVD Champion 2007. Samo DVD Volkerball bylo v osmi kategoriích. Další věci s ním související celkem do deseti kategorií (nejlapší jiná edice, nejlepší speciální edice,nejlepší německý film, atd.). Rammstein mohli s DVD Volkerball v kategorii hudba získat první cenu. Další informace zde
Podle oficiálních stránek Emigrate by první album Emigrate mělo v USA vyjít ke konci ledna 2008.Na oficiálních stránkách Emigrate se také objevili odkazy na dva nové rozhovory a to:

• The Gauntlet : http://www.thegauntlet.com/interviews/3911/Emigrate.html
• CMJ: http://www.cmj.com/relay/?p=3326

Budeme se snažit najít české překlady.

Rammstein novinky

15. listopadu 2007 v 17:31
Zde vyšel další rozhovor s Flakem. Také si tam můžete pustit klip a pár ukázek.
Na rammsteinshop.de jsou nové trička,tašky,mikiny,bundy i Feeling B "Grün & Blau".
Nově vzniká i emigrateshop.eu. Tyto novinky přišly v newsletteru z oficiální stránek Rammstein.

Rozhovor s Paulem z The Gauntlet

11. listopadu 2007 v 13:44 | já
The Gauntlet: Jak se vede?

Paul: Nemůžu si stěžovat.

The Gauntlet: Co nového u Rammstein?

Paul: Nejdůležitější je to, že skupina je znovu spolu a začala pracovat na nové desce. Děláme na nových věcech, už máme hotovo 30 songů. Jsou tam věci, které vzešly jako individuální materiál u někoho doma, ale to, co je opravdová zábava, je to, jak děláme dohromady. To si vážně užíváme.

The Gauntlet: Na posledních dvou albech skupina spolu moc nebyla, Richard byl v NY a skupina v Německu. Takže pracujete tentokrát více spolu?

Paul: Richard stále žije v New Yorku. Skupina byla po většinu songů v Německu spolu. Richard se dost nalítal sem a tam. Společná sezení byla tentokrát opravdu dobrá.


The Gauntlet: Když bylo nahrávání natolik pozitivní, bude album méně agresivní?

Paul: Myslím, že agresivita může být pozitivní. Zatím to vypadá, že to asi bude tvrdší. Všechno jde trochu více do důsledků. Mohla by to být naše nejtvrdší deska vůbec. Poslední dvě alba, co jsme udělali, byly zase trochu víc měkčí.

The Gauntlet: Byla sice trochu měkčí, ale stále si zachovávala temnou a agresivní náladu.

Paul: Myslíme si, že nyní je všechno tvrdší. Vždy je pro skupinu těžké říct, že ačkoliv si myslíme, že by to mělo být tvrdší, tak třeba novináři přijdou s tím, že to zní jinak a že to je úplně jiné než předchozí alba. Je to velmi subjektivní. Teď, když máme za sebou pět alb, máme určitou jistotu, že tahle deska bude dobrá. Stejně jako víš, že když si pořídíš S-kovej Mercedes, bude to skvělý auto.

The Gauntlet: Když máte třicet písniček, rozdělíte je znovu mezi dvě alba?

Paul: To byla výjimka u Rosenrotu a Reise Reise. Tentokrát uděláme pouze jedno album.

The Gauntlet: Skupina si vzala přestávku dlouhou dobrej jeden rok. Jak jsi ho strávil ty?

Paul: Původně jsem plánoval nedělat vůbec nic, v kontextu s tím, jak jsem předtím byli zaměstnaní. Celý život jsem dělal muziku. Prvních pár měsíců to pro mě bylo vážně těžké. Chodil jsem po čtvrti kde bydlím a nevěděl jsem, co dělat. Pomalu se ale tohle hezký odpočívání začalo vkrádat do mého života. Dva měsíce jsem byl s rodinou na dovolené a jediný, co jsem byl schopen dělat, bylo lenošení. Můj parťák ze skupiny Ollie mě naučil windsurfing. Vážně jsem se do toho zbláznil. Teď jsem na tom vážně závislý. Kdykoliv trochu zafouká, jsem připravený vyrazit. Když nefouká, lítám doma se svojí elektrickou helikoptérou. Bylo vážně dobré, pro skupinu, vzít si tuhle pauzu. Nebyli jsme pryč s myšlenkami a nápady, ale prostě jsme si uvědomili, proč tohle všechno děláme a přitom si nedokážeme sami sebe užít. Pauzu jsme si užili. Teď si můžu užít věci jako počítač, přípravu písniček, windsurfing a přípravu se skupinou. Všechno je to stejné.

The Gauntlet: Když máš víc hobby, myslíš, že si skupina bude brát delší přestávky mezi deskami?

Paul: Rammstein vždycky měli jistou netečnost před tím, než se věci směřující k nové desce daly do pohybu. Vždy jsme potřebovali dost času, než jsme na nové desce začali dělat. Způsob, jakým děláme, se dá přirovnat k otočným dveřím v hotelu. Když chceš jít dovnitř, vždycky to jde pomalu. Když zatlačíš na dveře, všechno se zastaví a nikam se nedostaneš, takže se musíš přizpůsobit tempu těch dveří. Když jsme začínali, letěly skupiny jako Nirvana, System of a Down a Limp Bizkit. Tyhle kapely do toho šli moc tvrdě a snažily se udělat hrozně moc co nejrychleji, a důležité věci šly stranou. Musím to zaklepat, zatím jsou okolnosti k nám přívětivé. Jsme jako hodně staré auto, který potřebuje údržbu. Pokud s ním budeš zacházet správně, bude šlapat dlouho. Hodně skupin vypadá na posledních pět let, než se rozpadnou.

The Gauntlet: Völkerball byl konečně vydán ve Státech. Jak jste tyto specifické koncerty vybírali pro DVD?

Paul: Základ byl, aby ty show, co budou filmovány, byli nějakým způsobem přípustné. Některá byla logisticky příliš složitá, abychom je natočili a byla tam. Většinu koncertů jsme vybírali z těch, co jsme natočili. To je příklad i skvělé show z Francie.

The Gauntlet: Je tohle DVD takovým ukončením jedné kapitoly v historii skupiny?

Paul: Ano, konec jedné éry, přesně tak.

The Gauntlet: Na zadní straně DVD jsme našel nápis " Pokračování příště".

Paul: Další tour by určitě měla být na DVD také. My prostě milujeme to,co děláme. Jsem z toho nadšený, je to to, co nás žene vpřed. Děláme to, co máme rádi, a ještě tím vyděláváme, takže není na co si stěžovat.

The Gauntlet: Richard vydal svůj sólo-projekt Emigrate, uvažoval jsi o něčem takovém?

Paul: Na začátku té pauzy, jsem o něčem takovém uvažoval. Začal jsem dělat na nějaké filmové hudbě. Moc to ale nefungovalo, takže jsem s tím včas přestal. Jsem naplno připraven na Rammstein. Můj sólo-projekt by se měl odeslat do Bhutánu a vyšplhat s ním na Himaláje, nebo tak nějak.

The Gauntlet: K Rammstein jsem se dostal přes koncerty a pozdě jsem objevil hudební aspekt skupiny. Byl váš hudební aspekt důvod, aby se pyrotechnika stala součástí vaší show?

Paul: Když se kouknu do let minulých, na naše první koncerty, i tam byla pyro. Kdykoliv jsme měli nějaké peníze navíc, použili jsme je na pyrotechniku, protože všichni jsme pyromani a skutečně to máme rádi. Nikdy jsme nepoužívali pro kontakt s publikem klišé typu "Hello London!". S diváky komunikujeme skrz naší pyrotechniku. Nemysleli jsme si, že by to bylo něco unikátního a nikdy jsme si neuvědomili, že to takhle vlastně moc kapel nedělá. Bylo zajímavé, když jsem byl na Pearl Jam a oni prostě přišli na pódium v obyčejných modrých džínách. Jsme velice teatrální a tak to je.

The Gauntlet: Litovali jste někdy toho, jak jste udělali video k Mann gegen Mann?

Paul: Proč?

The Gauntlet: Je hodně lidí, co uvedlo nějakou písničku jako svojí oblíbenou, ale po shlédnutí videa už jí nikdy nemůžou slyšet. Žádná skupina nemá koule na to, aby udělala takový video a použila k tomu sebe.

Paul (směje se): Moje žena a dcera si myslí, že to je nechutné video. Domnívali jsme se, že to je dobrej nápad. Udělali jsme to tak, protože to tak máme rádi. Myslíme si, že je důležité dostat ideje ven z umělců. Umění by mělo provokovat a trochu lidi zneklidnit. To je celý důvod, proč dělat umění.

Christian "Flake" Lorenz má narozeniny

6. listopadu 2007 v 15:18 | já
Své 41. narozeniny 16.11 slaví klávesák kapely Rammstein Christian "Flake" Lorenz,takže předem blahopřejeme.

David "Dave" Prowse, MBE (narozený 1. července 1935 v Anglii) je anglickým kulturistou, vzpěračem a hercem, který je znám především v roli Darth Vadera z trilogie Starwars. Na serveru The Void Stuff se s ním nyní objevil rozhovor, kde zmínil, že jeho nejoblíbenější skupinou na světě je Rammstein (a to je mu 72 let)!

Rammstein na MTV EMA neuspěli

2. listopadu 2007 v 19:31
Rammstein na MTV EMA v kategorii "nejlepší německý počin" neuspěli. Vyhrál raper Bushido,jako minulý rok...
Malý rozhovor s Rammstein v Němčině (zájemci o překlad využijte tento formulář):

Rozhovor s Paulem

1. listopadu 2007 v 20:30
Jeden z redaktorů webu The Gauntlet.com měl možnost mluvit s Paulem Landersem. Hlavní téma bylo nové album. Podle Paula mají Rammstein napsaných 30 nových skladeb,z čehož některé psali členové samostatně doma. Teď už společně pracují ve studiu. Ze všech skladeb budou vybrány ty nejlepši na jedno album (ne jako Reise Reise / Rosenrot). Album už také prý nebude tak "sladké" jako předchozí dvě. Tohle má být více metalové. Po albu by měly být koncerty s novou image a poté i DVD z téhle tour. Zde celý rozhovor.

Nové album Rammstein

27. října 2007 v 15:57 | já
Richard Kruspe se v interview pro Metal Hammer rozpovídal o novém chystaném albu. Uvedl, že by mělo být tvrdší, než předešlá dvě alba. Svým zvukem by se nové album mělo blížit spíše debutovému albu Herzeleid.
Důvodem pro tuto změnu je i zredukovaná výbava, s kterou nyní kapela pracuje ve svém prázdninovém domě u Baltského moře. Používají jen malé kombo zesilovače a e-bubny. "To nás má povzbudit v naladění těch správných tónů. Člověk hned hraje tvrději, když se nemůže spolehnout na velká zařízení", říká Richard.
V současnosti skupina ještě komponuje, v zimě by se materiály měly začít nahrávat. Přesné termíny nejsou známy.

Emigrate v rádiu Bremen

16. října 2007 v 15:28 | já
21. října v 10.04 Richard představí debutové album Emigrate v rozsáhlém rozhovoru v Radiu Bremen. -->.

Nový cover

15. října 2007 v 13:25 | já
Na youtube.com se objevil nový cover,který živě zahrála polská death metalová kapela Vader. Vader zahráli na své poslední tour cover písničky Links 2 3 4 od Rammstein.

Info o starším coveru.

Rammstein novinka z oficiálního Newsletteru

14. října 2007 v 8:55 | já
V posledních několika týdnech se všechna alba Rammstein ocitla na pokraji zapsání do indexu cenzury, což by mohlo mít za následek zastavení jejich dalšího prodeje. Toto léto krajský pečovatel o mládež nahlásil inspekčním úřadům všechna alba Rammstein jako takzvaná mládež ohrožující média (s vlivem na mravní vývoj dítěte). Po vyjednávání tato žaloba skončila 10. října. Naštěstí rada složená ze státních zástupců, sociálních služeb pro mládež, poručníků, církve, náboženských skupin, distributorů a vydavetelů knih nepodpořila názor žalobce, že skupina Rammstein ve svých textech podporuje obscénost či usctívání násilí. Tato informace přišla v newsletteru z oficiálních stránek Rammstein.
Zde si je můžete objednat.

Pár Rammstein novinek

8. října 2007 v 21:41 | já
Zde starší článek. Výsledek MTV EMA se dozvíme při předávání 1.listopadu v Mnichově. Emigrate bylo navíc nominováno na "nejlepší objev" na německém hudebním předávání cen "Krone 1 Live" (Západoněmecké rádio 1 Live).

Zde starší novinka (dole). 19.října vyjde u vydavatelství Motor Music best of skladeb bývalé punkové kapely Feeling B "Grün & Blau" můžete si koupit i verzi s knihou.

Parodie na Rammstein od Horkýže slíže

27. září 2007 v 11:37 | já
Slovenská kapela Horkýže slíže natočila parodii na videoklipy Rammstein. Skladba se jmenuje Bernardýn. Zde se na ni můžete podívat a zde si můžete přečíst povedený text.

Premiéra klipu New York City

19. září 2007 v 17:52 | já
Ve čtvrtek 20. září ve 23:00 bude mít na MTV premíéru video New York city. Režírovat ho bude P.R. Brown,stejný režisér,který režíroval My world. Video bude po premiéře k vidění i na oficiálních stránkách Emigrate.

Rammstein na MTV-EMA 2007

11. září 2007 v 18:36 | já
Rammstein a Emigrate jsou nominováni na MTV - EMA 2007 za nejlepší německý počin v hudbě, minulý rok vyhrál tuto cenu raper Bushido.

Pár novinek ohledně Rammstein

1. září 2007 v 9:09 | já
Podle oficialního prohlašení vyjde album Emigrate 31.srpna ve standardní a limitované edici,která bude v digipacku a bude obsahovat další dvě skladby na víc (Blood a Help Me). Starší článek

Byl zprovozněn internetový obchod s oblečením Emigrate.

Zde si můžete poslechnout píseň Helden (info) (info 2).

Till na albu Apocalypticy

11. srpna 2007 v 14:10 | já
17. září vydá skupina Apocalyptica nové album s názvem Worlds Colide. Till Lindemann nazpíval jako host na albu skladbu Helden (zde německá verze skladby Heroes od Davida Bowieho).

Několik Rammstein novinek

2. srpna 2007 v 16:04 | já
2.8. v 23:05 byl na televizní stanici MTV vysílán první videoklip projektu Emigrate.
Zde se můžete na klip podívat.
Další novinkou je, že se skladba My World objeví v novém filmu Resident Evil, který bude mít premiéru 21.září.

Novinku,že Till odchází z Rammstein jsem ani nezveřejňoval,protože mi bylo jasné,že jde o lživou informaci.

Emigrate-informace o albu

13. července 2007 v 17:28
Album Emigrate výjde 31. srpna 2007 a můžete si objednat promo verzi, normální verzi nebo limitovanou verzi. Promo verze bude obsahovat jednu celou skladbu (Wake up),ostatní jsou zkráceny. Limitovaná edice bude zřejmě digipack.

Tracklist:
01. Emigrate
02. Wake up
03. My world
04. Let me break
05. In my tears
06. Babe
07. New York City
08. Resolution
09. Temptation
10. This is what
11. You can't get enough
Oficiálně byli také potvrzení členové kapely:

- Arnoud Giroux-basová kytara (Axel Bauer)
- Henka Johannson-bicí (Clawfinger)
- Olsen Involtini-kytara (Producent různých kapel)
- Sascha Moser-elektronika
Mezi obaly ještě není úplně jisto,ale promo verze bude mít jistě tento obal
 
 

Reklama